Smykowo

Przedszkole Prywatne

O nas

 

W naszym prywatnym przedszkolu dokładamy wszelkich możliwych starań, by pozostawione pod naszą opieką dzieci czuły się bezpiecznie i z radością wstawały rano, by spotkać swoich rówieśników i panie przedszkolanki. Dieta jest odpowiednio zbilansowana do potrzeb najmłodszych, gdyż jesteśmy świadomi, że prawidłowo ukształtowane na tym etapie życia nawyki żywieniowe mogą tylko zaprocentować w przyszłości.

 

 

Prywatne czy państwowe?

 

Dostępność miejsc w przedszkolach należy do postulatów każdego rządu - jednak o ile rządzący się zmieniają, o tyle trudności znalezienia miejsca w państwowej placówce pozostają takie same. W wypadku problemów ze znalezieniem miejsca należy rozważyć przedszkole prywatne - może ono zresztą oferować więcej możliwości rozwoju dziecka, czy też mniejsze grupy, niż alternatywne placówki państwowe.

 

 

Jaki personel?

 

Gry i zabawy dzieci mogą być lepiej zorganizowane i prowadzone pod uważniejszym nadzorem opiekunek, które mając mniej szkrabów pod swoją opieką mogą baczniej się im przyglądać i reagować na potencjalne zagrożenia lub niesnaski.